7 stycznia 2012

loVe it.

Witam :) Pod moim wpisem My tatoo , pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy odnośnie tatuaży.. Zauważyłam,że wiele dziewczyn chciałoby mieć przynajmniej jeden, ale strach jednak przezwycięża. U mnie myśl o tatuażu pojawiła się już kilka lat temu,i wiedziałam, że to tylko kwestia czasu kiedy się zdecyduję. Jedyne czego się bałam to oczywiście BÓL. Kiedy już jestem po, mogę z ręką na sercu powiedzieć,że nie taki diabeł straszny.. ;))Wiadomo,że dużo zależy od miejsca , ale generalnie nie ma tragedii. 

Na odwagę dla was, dodaję kilka zdjęć tatuaży znalezionych w sieci. Niektóre z nich są genialne, nie uważacie J? Szczególnie te, które niosą optymistyczny przekaz, żeby nigdy się nie poddawać  i wierzyć w swoje marzenia :) Chociaż w nie trzeba wierzyć, bez względu czy ma się to wytatuowane czy nie.


Dobrej nocy :) !

13 komentarzy:

 1. napis na stópce, palcu, nadgarstku, mmm ;dd

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam tatuaże napisy i jeśli zdecyduję się w końcu na tatuaż to na pewno będzie to napis (który już mam w myśli od dłuższego czasu;p)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi się tatuaże :P I sama bardzo chcę mieć tatuaż, jednak zastanawiam się nad pracą w policji dlatego na razie muszę się wstrzymać. Ale wiem, że będę miała w przyszłości nie jeden... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ładne tatuaże, są genialne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja będe mieć napewno, a zdjęcia so cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne...zapragnęłam drugi....

  OdpowiedzUsuń
 7. Strasznie mi się podobają, takie delikatne tatuaże - napisy;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Podobają mi się te niewielkie, delikatne tatuaże, ale sama chyba bym sobie nigdy takiego nie zrobiła, chyba nie do końca do mnie pasują.

  OdpowiedzUsuń
 9. ja się boje, że mi się po jakimś czasie jednak znudzi tak samo jak kolczyk w pępku. Kolczyk wyjęty, a z tatuażem nie byłoby tak łatwo...

  OdpowiedzUsuń
 10. omg i love the two heart tattoos. cute necklace to!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Super te tatuaze. mi sie podobaja te najdelikatniejsze ale z przekazem. Bardzo proste. Chcialabym sobie zrobic ale boje sie bólu, tak samo jak z kolczykami :( x

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, jak i KONSTRUKTYWNĄ krytykę ;) W razie pytań pisz śmiało : karmellove.blog@wp.pl

Thanks for dropping by ;)